מה זה ווטר סורס?

May 01 2023doritr

 

בחירת מערכת מיזוג אוויר איננה דבר קל, יחד עם זאת, מדובר על דבר חשוב ונדרש במגוון מקומות שונים לרבות: בבתים פרטיים, בבנייני משרדים, בבתי ספר, במלונות ועוד. בחירת מערכת מיזוג צריכה להתבצע בצורה המדויקת, האיכותית והטובה ביותר וזאת בכדי שהמערכת תהיה יעילה וכמובן חסכונית. כיום ניתן למצוא מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ביותר, כאשר אחת מהן קרויה: מערכת ווטר סורס. אם אתם תוהים מהי המערכת המדוברת, כיצד היא פועלת ולמי היא מתאימה, כדאי שתמשיכו לקרוא את הדברים הבאים.

מהי מערכת ווטר סורס?

מערכות Water Source היא מערכת מיזוג אוויר חדשנית ביותר אשר פועלת בטכנולוגיה של קירור מים על מגדל ייעודי שמטרתו לקרר את המים שמוזרמים אליו וזאת באמצעות משאבות מיוחדות שיוצרות החלפה של חום מים או אוויר. התפקיד של מגדל הקירור המדובר הוא למעשה לקלוט את החום של המים ומיד לאחר מכן, לשחרר אותו מחוץ למערכת. באמצעות הפעולה של מגדל המים, הטמפרטורה של מי הקירור יורדת לרמה הנדרשת והרצויה ומצננת את המערכת

אחד הדברים החשובים ביותר במערכת המדוברת הוא מגדל הקירור. הוא מהווה את עיקר המערכת ויש כמה גורמים שמשפיעים בצורה ישירה על התפקוד של מערכת המיזוג המדוברת והם: לחות, זיהום אוויר חיצוני ולחץ ברומטרי. ככל שהמערכת תהיה בסטנדרט גבוה יותר כך היא תעבוד בצורה איכותית ויעילה יותר ותחזיק מעמד לאורך שנים רבות.

למי מתאימה מערכת קירור ווטר סורס?

מערכת קירור ווטר סורס מתאימה מאוד לבנייני משרדים גדולים, לבניינים גבוהים, למבנים תעשייתיים ואף לבנייני מגורים פרטיים. מדובר על מערכת שמצד אחד יכולה לחמם ולקרר במקביל חללים שונים, היא מקררת בצורה יעילה מאוד כל חלל באשר הוא ובד בבד, היא חסכונית ביותר ועל כן, אין ספק שכדאי מאוד לבחור בה.  כמובן שאם החלטתם לבחור במערכת הקירור המדוברת, יש לבחור בחברה מקצועית ומנוסה אשר תסייע לכם להתקין את המערכת בצורה איכותית וכן שהמערכת שהיא מספקת מותאמת לבניינים ולצרכים שלכם בצורה מדויקת.

מעבר לכך, חשוב מאוד לדעת כי במבנים גדולים וכן בחללים גדולים שבהם מותקנת מערכת המיזוג המדוברת באופן יומיומי ולאורך היום כולו, חשוב לבצע בדיקות תקופתיות על בסיס קבוע שכן, תחזוקה שוטפת תהפוך את העבודה של המערכת לטובה ויעילה יותר, תסייע במניעה של תקלות שונות וכן תפחית את הבלאי שלה, מה שללא ספק יחסוך לכם עלויות כספיות משמעותיות ביותר בעתיד.

כיצד תבחרו בחברה הטובה ביותר עבור התקנת מערכת ווטר סורס?

אם אתם תוהים במי כדאי לבחור עבור התקנת המערכת המדוברת, הנה כמה פרמטרים שיסייעו לכם בבחירת החברה הנכונה: הקפידו לוודא כי מדובר על חברה מקצועית ומנוסה בתחום מערכות מיזוג אוויר ובפרט במערכת המדוברת. חברה מעין זאת תדע כיצד לסייע לכם הן בבחירת מגדל הקירור המדויק עבור המערכת המדוברת במבנה שלכם והן בהתקנתו וכן תדאג שהמערכת תפעל בצורה תקינה ואיכותית לאורך זמן.

Share:

infodescontos

הישארו מעודכנים