איך לשפץ מקלחת בתקציב שפוי?

August 30 2023Oded B

כפי שכולנו יודעים, חדר אמבטיה אינו שלם ללא מקלחת נהדרת. עם זאת, שיפוץ חדר מקלחת יכול להיות לא רק תהליך יקר, אלא גם כזה שכולל במהלכו גם עלויות בלתי צפויות, מקרים בהם חומרי גלם מסוימים חסרים ושאר אתגרים שונים שמתבטאים בכיס. אבל, יש כמה דרכים פשוטות וחסכוניות לייצר במקלחת שלכם איזושהי “מתיחת פנים” מבלי להתקשר לבנק ולבקש הלוואה. בפוסט זה, נעבור על כמה טיפים וטריקים מועילים לשיפוץ המקלחת בתקציב שפוי. קבלו מידע על שיפוץ מקלחת בסגנון “עשה זאת בעצמך” בתקציב שפוי – הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתחדש ב-LOOK ולשמור על התקציב:

1. תכנון ותקציב:

דבר ראשון, התכנון הוא פקטור מהותי בכל הנוגע לשיפוץ מקלחות. בין אם אתם צריכים לבצע החלפת כיורים, ציפוי אמבטיה או החלפת ריצוף, לפני שאתם קופצים ראש לתהליך, קחו זמן לתכנן מה אתם רוצים להשיג עם שיפוץ המקלחת שלכם. בהתאם לכך, קבעו את התקציב שלכם. כלל אצבע טוב הוא להגדיר תקציב ריאלי, תוך התמקדות בפריטים חיוניים כגון אריחים, מתקנים ואביזרי אינסטלציה. ברגע שיש לך תוכנית ותקציב, אתה יכול להתחיל את פרויקט השיפוץ שלך בביטחון רב יותר.

2. DIY = חיסכון בכסף:

אם אתם מחפשים לשפץ את המקלחת שלכם בתקציב נמוך, גישת ה-DIY היא אופציה מצוינת. אתם עשויים להיות מופתעים מכמות הכסף שאתם יכולים לחסוך על ידי ביצוע חלק מהעבודה בעצמכם. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שחלק מהעבודות בהחלט מצריכות אנשי מקצוע המתמחים בהיבטים ספציפיים של השיפוץ. לדוגמה, צביעת קירות זה משהו שאתם יכולים לעשות בעצמכם, אבל החלפת אריחים והחלפת ריצוף בד”כ יצריכו אנשי מקצוע.

3. שדרוג אביזרי מקלחת:

שדרוג אביזרי המקלחת הוא גם דרך חסכונית לייצר במקלחת מתיחת פנים, כאשר אביזרים כגון ראשי מקלחת, וכן וילונות יכולים להוסיף נופך של אלגנטיות למקלחת מבלי לבזבז הון תועפות. לא פעם, דווקא הדברים הקטנים עושים את השינויים הכי גדולים. מצד אחד, פרויקטים כמו צביעת אמבטיה יכולים להעניק מראה חדש לגמרי בחלל המקלחת. אבל מצד שני, גם אם תחדשו את האמבטיה שלכם, היא לא באמת תיראה שלמה ללא וילון מתאים או דקורציה משלימה הפזורה בחלל המקלחת. לכן, קחו בחשבון את הפרטים הקטנים והגדולים כאחד.

5. לסיכום, שמרו על הדברים פשוטים:

לבסוף, שמירה על עיצוב פשוט היא המפתח כשמדובר בשיפוץ מקלחות בתקציב שפוי. לכן, אולי כדאי להימנע מרעיונות שיפוץ מורכבים הדורשים ממכם להזמין קבלנים או שמא להשתמש בכלים מיוחדים. פרויקט חידוש המקלחת שלכם צריך להיות פשוט וניתן להשגה בקלות, ובגלל זה מומלץ להתמקד בדברים החיוניים. אם אתם יכולים, שלבו פרטים קטנים שיכולים להוסיף נופך של אלגנטיות למקלחת שלכם. על ידי תכנון, תקצוב נכון ואימוץ טכניקות בסגנון של DIY (אפשר גם להזמין הנדימן), אפשר להשיג חלל מקלחת מדהים שלא פוגע בארנק שלכם ברמה אנושה.

בהצלחה!

Share:

infodescontos

הישארו מעודכנים